בכרמית אנחנו מאמינים שלכל אדם מגיע לטעום מהמגוון הרחב של המוצרים הקיימים בשוק, עם או בלי גלוטן. החברה דוגלת בחשיבה ובפיתוח מוצרים ללא גלוטן, בכדי לאפשר ללקוחותינו לצרוך מוצרים אלה ללא חשש ובביטחון מלא. כרמית משווקת מגוון רחב של מוצרים ללא גלוטן כגון שוקולדים, וופלים, טבלאות שוקולד, סוכריות, מרשמלו מטבעות שוקולד, סוכריות רכות ועוד.

צריכת מוצרים ללא גלוטן מאפיינת הן היבטים בריאותיים (כמו צליאק ורגישות לגלוטן) והן סוגיות של תזונה נכונה. מדי שנה, שוק המוצרים ללא גלוטן גדל בכ-30% ולגבי חטיפים ללא גלוטן מדובר על צמיחה שנתית בשיעור של כ-35%. מחקרים מראים שכ-70,000 בתים בישראל צורכים בקביעות מוצרים ללא גלוטן לרבות ממתקים ללא גלוטן.

לחברת כרמית המשווקת מזה עשרות שנים מוצרים וממתקים (לשוק הישראלי ולחו"ל), חשוב לספק מענה גם לאוכלוסיית צרכנים זו. בין אם רכישת ממתקים וחטיפים ללא גלוטן נעשית מטעמים בריאותיים ובין אם למען הקפדה על תזונה מאוזנת. כרמית שמה דגש רב על כמות האלרגנים במפעל. במפעלי החברה באזור התעשייה בראשון לציון קיימת מחלקה נפרדת לייצור מוצרים ללא גלוטן, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על נהלי עבודה.