האנשים שעושים את כרמית

team1

הכירו את: מתניה שוורץ

תפקיד: מנכ"ל

בוגר לימודי הנדסה, תעשייה וניהול בטכניון בחיפה.
עם סיום לימודיו עבד כמהנדס מכירות ושיווק בחברה המרכזית למשקאות (קוקה-קולה) והתקדם לתפקיד סמנכ"ל תפעול וסחר. בהמשך כיהן כמנכ"ל חברת המכירות והלוגיסטיקה של "שטראוס עלית" ולבסוף גם כמנכ"ל חברת הקפה של "שטראוס עלית" במזרח אירופה, כמו כן כיהן כסמנכ"ל המכירות והשיווק של צים – החברה לישראל וסמנכ"ל התפעול של "מגה".
משנת 2015 מכהן כמנכ"ל חברת "כרמית".

team2

הכירו את: אלי עקביה

תפקיד: סמנכ"ל כספים

רואה חשבון, בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים מהמכללה למנהל בהתמחות בחשבונאות ומימון. משנת 2008 מכהן כסמנכ"ל הכספים של חברת ”כרמית“.

הכירו את: שרון אלדר

תפקיד: סמנכ"לית תפעול

בוגרת לימודי אגרונומיה באוניברסיטה העברית ולימודי GMBA במרכז הבינתחומי, הרצליה. לשעבר הבעלים והמנכ"לית של חברת מחלבות אביב, עד מכירתם לחברת שטראוס. בהמשך שימשה כמנהלת מספר מפעלים בחברת שטראוס. משנת 2016 מכהנת כסמנכ"לית התפעול של חברת ”כרמית“.

הכירו את: אורן רודצקי

תפקיד: סמנכ"ל מכירות

בעל תואר הנדסאי במגמת תעשייה,ניהול ושיווק ו-B.A במנהל עסקים במכללה למנהל. עם סיום לימודיו התחיל לעבוד בחברת שטראוס כמנהל מכירות והפצה. בהמשך עבודתו בשטראוס עלית עבד כמנהל מכירות בשוק פרטי, מנהל מרחב, לקוחות גדולים וכן מנהל סחר לקוחות גדולים ארצי. עוד כיהן כמנהל תחום שוק פרטי ביוניליוור ישראל וכן כסמנכ"ל מכירות וסחר R B CERELSE. משנת 2016 מכהן כסמנכ"ל מכירות שוק מקומי של חברת “כרמית“.

team2

הכירו את: דניאל ברוזין

תפקיד: סמנכ"ל אגף תעשיה ושוק מוסדי

בוגר תואר ראשון בכלכלה באוניברסיטת תל אביב, בעל ניסיון של 25 שנה בתפקידי ניהול בכירים בתחום המזון. בין תפקידיו בעבר: מנכ"ל רשת מסעדות, מנכ"ל חברה לפיתוח עסקי בינלאומי. משנת 2007 מכהן כסמנכ"ל האחראי על פעילות ה-B2B בישראל וכן על תחום הטכנולוגיה ומו“פ בחברת ”כרמית“.

team6

הכירו את: שרון קונסטנטיני

תפקיד: מנהלת שיווק קונצרני

בעלת B.A בכלכלה וניהול מכללת תא יפו ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן. את דרכה המקצועית החלה בחברת "פרומרקט" כתקציבאית ומשם התקדמה לתפקידים שיווקיים בדגש על התמקצעות בתחום מוצרי הצריכה. את דרכה בחברת כרמית החלה בשנת 2010 כמנהלת תחום ומאז התמקצעה והתפתחה פנים ארגונית. כיום מכהנת כמנהלת שיווק של חברת ”כרמית“ בשווקים המקצועיים, הבינ"ל והמוסדי.

הכירו את: יונת ריינהרדט-גול

תפקיד: מנהלת יצוא צפון אמריקה, דרומה והמזרח

בוגרת מנהל עסקים, אוניברסיטת W&J, פרובידנס ארה“ב. עם סיום הלימודים עבדה בתפקידים שונים בעולם התיירות ומשם המשיכה את דרכה לעולם המשחקים בתפקיד מנהלת פיתוח עסקי ושיווק, בדגש על שווקים בינלאומיים. בהמשך הצטרפה לצוות שהקים את החטיבה הבינלאומית עבור חברת ויסוצקי שם הייתה אחראית על הפיתוח העסקי והמכירות באסיה-פסיפיק ואירופה. בשנת 2018 מונתה למנהלת יצוא בחטיבה הבינלאומית האחראית על הפעילות בשוק האמריקאי ומדינות אסיה-פסיפיק.