האנשים שעושים את כרמית

team1

הכירו את: מתניה שוורץ

תפקיד: מנכ"ל

בוגר לימודי הנדסה, תעשייה וניהול בטכניון בחיפה.
עם סיום לימודיו עבד כמהנדס מכירות ושיווק בחברה המרכזית למשקאות (קוקה-קולה) והתקדם לתפקיד סמנכ"ל תפעול וסחר. בהמשך כיהן כמנכ"ל חברת המכירות והלוגיסטיקה של "שטראוס עלית" ולבסוף גם כמנכ"ל חברת הקפה של "שטראוס עלית" במזרח אירופה, כמו כן כיהן כסמנכ"ל המכירות והשיווק של צים – החברה לישראל וסמנכ"ל התפעול של "מגה".
משנת 2015 מכהן כמנכ"ל חברת "כרמית".

team2

הכירו את: אלי עקביה

תפקיד: סמנכ"ל כספים

רואה חשבון, בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים מהמכללה למנהל בהתמחות בחשבונאות ומימון. משנת 2008 מכהן כסמנכ"ל הכספים של חברת ”כרמית“.

הכירו את: שרון אלדר

תפקיד: סמנכ"לית תפעול

בוגרת לימודי אגרונומיה באוניברסיטה העברית ולימודי GMBA במרכז הבינתחומי, הרצליה. לשעבר הבעלים והמנכ"לית של חברת מחלבות אביב, עד מכירתם לחברת שטראוס. בהמשך שימשה כמנהלת מספר מפעלים בחברת שטראוס. משנת 2016 מכהנת כסמנכ"לית התפעול של חברת ”כרמית“.

הכירו את: אורן רודצקי

תפקיד: סמנכ"ל מכירות

בעל תואר הנדסאי במגמת תעשייה,ניהול ושיווק ו-B.A במנהל עסקים במכללה למנהל. עם סיום לימודיו התחיל לעבוד בחברת שטראוס כמנהל מכירות והפצה. בהמשך עבודתו בשטראוס עלית עבד כמנהל מכירות בשוק פרטי, מנהל מרחב, לקוחות גדולים וכן מנהל סחר לקוחות גדולים ארצי. עוד כיהן כמנהל תחום שוק פרטי ביוניליוור ישראל וכן כסמנכ"ל מכירות וסחר R B CERELSE. משנת 2016 מכהן כסמנכ"ל מכירות שוק מקומי של חברת “כרמית“.

team2

הכירו את: דניאל ברוזין

תפקיד: סמנכ"ל אגף תעשיה ושוק מוסדי

בוגר תואר ראשון בכלכלה באוניברסיטת תל אביב, בעל ניסיון של 25 שנה בתפקידי ניהול בכירים בתחום המזון. בין תפקידיו בעבר: מנכ"ל רשת מסעדות, מנכ"ל חברה לפיתוח עסקי בינלאומי. משנת 2007 מכהן כסמנכ"ל האחראי על פעילות ה-B2B בישראל וכן על תחום הטכנולוגיה ומו“פ בחברת ”כרמית“.

הכירו את: גליה כהן

תפקיד: מנהלת שיווק

בעלת MBA במנהל עסקים ממכללת קריית אונו ותואר ראשון מאוניברסיטת בר אילן. החלה את דרכה המקצועית בחברת "עלית". עם מיזוג החברות מונתה למנהלת קשרי לקוחות קמעונאים ולאחר מכן שימשה בתפקידי ניהול מותג בחברת הממתקים ובחברת המלוחים של שטראוס-עלית. בסיום פרק של 13 שנים בשטראוס מילאה במשך כשנתיים תפקיד של מנהלת תקשורת שיווקית בחברת נדל"ן.

בשנת 2017 החלה את דרכה כמנהלת תחום ב"כרמית" וב- 2020 קודמה למנהלת השיווק של החברה.

הכירו את: יונת ריינהרדט-גול

תפקיד: מנהלת יצוא צפון אמריקה, דרומה והמזרח

בוגרת מנהל עסקים, אוניברסיטת W&J, פרובידנס ארה“ב. עם סיום הלימודים עבדה בתפקידים שונים בעולם התיירות ומשם המשיכה את דרכה לעולם המשחקים בתפקיד מנהלת פיתוח עסקי ושיווק, בדגש על שווקים בינלאומיים. בהמשך הצטרפה לצוות שהקים את החטיבה הבינלאומית עבור חברת ויסוצקי שם הייתה אחראית על הפיתוח העסקי והמכירות באסיה-פסיפיק ואירופה. בשנת 2018 מונתה למנהלת יצוא בחטיבה הבינלאומית האחראית על הפעילות בשוק האמריקאי ומדינות אסיה-פסיפיק.